Bel, ik ben er nu in bezig, zo'n beetje op de helft. Voorlopig vind ik het alleen maar een triest verhaal. Dat zal ook wel de bedoeling zijn, want een Minotaurus is natuurlijk geen gemakkelijk vorm om in te leven.
Ik laat je nog wel weten wat mijn eindoordeel is.
Liefs, Connie
Egwene leest van alles!
Fantasy Leesclub: en niet alleen over fantasy, maar ook andere genres komen aan bod.
Trof net de volgende reactie aan van Egwene op de FF, maar zie deze ook graag hier. Waar zouden we zijn zonder "schaar en lijm" :wink:
Even een reactie over de Minotaurus! Ik heb het boek al weer een tijdje uit. Ik heb al ergens gezegd dat ik het een beetje zielig boek vond. De minotaurus *M* genaamd probeert zo hartstochtelijk om zich aan te passen en alles loopt fout, of tenminste niet zoals hij het had bedoeld. Gelukkig zit er toch nog een min of meer goed einde aan. Ik had het echt met hem te doen. Leuke Tip, Bel!!
Groetjes Egwene