Skip to: site menu | section menu | main content

 

Currently viewing: www.ezzulia.nl » Awards




















Aurealis Awards

The Aurealis Awards werden in 1995 door Chimaera Publications, de uitgever van het tijdschrift Aurealis, in het leven geroepen om eer te bewijzen aan het werk van Australische auteurs van science fiction, fantasy en horror. In 2004 kwam de prijs in handen van Fantastic Queensland. De Aurealis Award werd in eerste instantie gezien als een aanvulling op reeds bestaande prijzen, maar vanwege de verschillende categorieŽn, groeide de prijs al snel uit tot ťťn van de bekendste en meest prestigieuze onderscheiding voor boeken in AustraliŽ.

Hieronder de winnaars (en nominaties) van de Aurealis Awards voor fantasyboeken vanaf de eerste uitreiking in 1995.

2010:

Tansy Rayner Roberts: Power and Majesty
Andrea K HŲst: The Silence of Medair
Trent Jamieson: Death Most Definite
Glenda Larke: Stormlord Rising
Juliet Marillier: Heart's Blood

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2009:
Trudi Canavan: Magician's Apprentice

Peter M. Ball: Horn
Glenda Larke: The Last Stormlord
K. E. Mills: Witches Incorporated
K. J. Taylor: The Dark Griffin

 

 

 

 

 

 

 

 


2008:
Alison Goodman: The Two Pearls of Wisdom

Sylvia Kelso: Amberlight
Margo Lanagan: Tender Morsels
Juliet Marillier: Heir to Sevenwaters
Karen Miller: The Riven Kingdom

 

 

 

 

 

 

 

 


2007:
Lian Hearn: Heaven's Net is Wide
Jennifer Fallon: The Gods of Amyrantha
Sylvia Kelso: The Moving Water
Glenda Larke: Song of the Shiver Barrens
Michael Pryor: Heart of Gold

 

 

 

 

 

 

 

 


2006:
Juliet Marillier: Wildwood Dancing
Grace Dugan: The Silver Road
Glenda Larke: Heart Of The Mirage
Sean McMullen: Voidfarer
Michael Pryor: Blaze Of Glory

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2005:
Juliet Marillier: Blade Of Fortriu
Sara Douglass: Darkwitch Rising
Anthony Eaton: Nightpeople
Sonya Hartnett: Surrender
Karen Miller: The Innocent Mage

 

 

 

 

 

 

 

 


2004:
Sean Williams: The Crooked Letter
Lian Hearn: Brilliance Of The Moon
Glenda Larke: Tainted
Sophie Masson: Snow, Fire, Sword
Kim Wilkins: Giants Of The Frost

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2003:
Garth Nix: Abhorsen
K.J. Bishop: The Etched City
Lian Hearn: Grass For His Pillow
Glenda Larke: The Aware
Sean McMullen: Voyage Of The Shadowmoon

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2002:
Sean Williams: The Storm Weaver And The Sand
Trudi Canavan: The Novice
Alison Croggan: The Gift
Sara Douglass: Hades’ Daughter
Sara Douglass: The Crippled Angel
Tony Shillitoe: Blood

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2001:
Sara Douglass: The Wounded Hawk
Juliet Marillier: Child Of The Prophecy
Garth Nix: Lirael
Cameron Rogers: The Music Of Razors Penguin
Sean Williams: The Stone Mage And The Sea

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2000:
Juliet Marillier: Son Of The Shadows
Sara Douglass: The Nameless Day
Anthony Eaton: The Darkness
Jennifer Fallon: Medalon
Hoa Pham: Vixen

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1999:
Jane Routley: Aramaya
Sara Douglass: Crusader
Kate Forsyth: The Cursed Towers
Dave Luckett: A Dark Journey
Juliet Marillier: Daughter Of The Forest

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1998:
Dave Luckett: A Dark Winter
Jane Routley: Fire Angels
Sara Douglass: Pilgrim
Ian Irvine: A Shadow On The Glass
Sophie Masson: Cold Iron

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1997:
Kim Wilkins: The Infernal
Isobelle Carmody: Darkfall
Sara Douglass: Sinner
Kate Forsyth: Dragonclaw
Lucy Sussex: Black Ice

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1996:
Jack Dann: The Memory Cathedral
Sara Douglass: Enchanter
Sara Douglass Starman
Shannah Jay: The Price Of Wisdom
Geoffrey McSkimming: Cairo Jim And The Alabastron Of Forgotten Gods
Dirk Strasser: Equinox

 

 

 

 

 

 

 

 

 


1995:
Garth Nix: Sabriel
David Brooks: The House Of Balthus
Sara Douglass: Battle-Axe
Paul Kidd: Mus Of Kerbridge
Tony Shillitoe: The Last Wizard


 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

Terug naar boven